מי אנחנו

 

כספת יין היא חלום וחזון פרטי  בן למעלה מ-20 שנה אשר הופך למציאות עבור אלפי חובבי יין בישראל. למן איתור המקום המושלם ברחוב קריבך בתל אביב, דרך גיוס המומחים המובילים בארץ בתחום היין, רכישת הציוד והטכנולוגיות המתקדמות בעולם וחשיבה מדוקדקת על כל פרט, כספת יין היא הסוד השמור של חובבי ואספני היין בארץ.

כספת יין היא קונספט מוכר בעולם  המספקת פיתרון לבעיה המוכרת בקרב חובבי ואספני יין: רוכשים מקרר יין קטן שמתמלא במהירות, כך גם הגדול יותר שבא אחריו. אפילו מי שמתקדם לחדר יין מגלה שאף פעם אין מספיק מקום איחסון ותמיד אפשר למצוא ארגז בקבוקי יין נודד, אליו מצטרפים עוד אחד, ועוד...

המטרה של כספת יין היא לספק לאספן היין פתרון מושלם שיתן לו מענה לכל צרכיו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
החל מייעוץ ברכישה ובהשקעה ביין על ידי יועצי היין הטובים בישראל, פתרונות לאיסוף הרכישות ישירות מהיקב, החנות או היבואן במשאיות קירור, איחסון אוסף היינות בתנאים אידיאליים להשבחת היין וליווי תהליך ההתיישנות שלו, ניהול מלאי מתקדם, אבטחה וביטוח לראש שקט וכלה באספקת יינות מתוך האוסף במשאיות קירור לבית הלקוח.

את הכל אנחנו עושים מתוך אהבה גדולה ליין, כבוד לתחום ותחושה מרגשת של הגשמת חלום ובשורה אמיתית כמותה עוד לא היתה בישראל.

מאחורי כספת יין עומדים המקצוענים של EuroCave Israel, יבואני מקררי יין האיכותיים של חברת EuroCave הצרפתית, יצרנית מקררי יין המובילה בעולם. EuroCave מייצרת ארונות, חדרי יין ופתרונות אחסון ליין ומספקים מענה לייננים, מסעדנים ולקוחות פרטיים אשר אינם מוכנים להתפשר על איכות, גימור ותנאי יישון מדוייקים בכל רחבי העולם.