איך זה עובד

 

ייעוץ לרכישה ולהשקעה ביין ייננים, מבקרי יין ויועצי היין הבכירים בישראל מעמידים את הידע, הניסיון וראיית העולם הרחבה שלהם לרשות לקוחותינו לצורך המלצה והתייעצות להשקעה ולרכישת יין. מחירי היינות המשובחים השיגו תשואה ממוצעת של 15% בשנה, בחמישים השנים האחרונות, מה שהופך אותם לאפיק השקעה אטרקטיבי.

אחסון יין בתנאים אידיאליים על מנת למצות את הפוטנציאל בתהליך ההתיישנות של היין, יש לספק לו את התנאים האופטימליים, אשר יביאו אותו לשיא מבחינת טעם ואיכויות. הכספת מספקת את התנאים הטובים ביותר לטיפול ביין, בפיקוח הדוק ומוקפד:

בקרת אקלים ממוחשבת לשמירה על טמפרטורה קבועה של 14-15 מעלות צלסיוס ורמת לחות קבועה של 65%.

מינימום חשיפה לאור ולקרינת UV.

ללא חשש לרעידות ותנודות

אוורור טבעי ואיטי בחלל הכספת

אספקה ושינוע על מנת להקל על לקוחותינו, אנו מציעים אפשרות לתיאום ישיר מול היקב, החנות או היבואן להעברת הבקבוקים והעברתם ישירות לאיחסון בכספת, באמצעות משאיות קירור בטמפרטורה אופטימלית.

כמו כן, ניתן לתאם אספקת יינות לבית הלקוח באמצעות משאיות קירור בתנאים מיטביים.

ניהול מלאי חכם לקוחותינו מקבלים גישה ישירה ושוטפת לממשק ניהול חכם און-ליין, המתעדכן מידיית בהתאם לרכישות שסופקו לכספת וליינות שנמשכו ממנה.

אבטחה בכספת, כמו בבנק, סידורי אבטחה מוקפדים מאפשרים ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שהשקעותיהם מוגנות ובטוחות 24 שעות באמצעות מערכת אבטחה משוכללת ושמירה מסביב לשעון.

ביטוח כל היינות בכספת מבוטחים מפני שבירה וגניבה. ישנה אפשרות לכיסוי ביטוח מלא נגד שריפה , רעידת אדמה וגניבה, מחירו 1.25% ממחירו המסוכם של ערך היין שלך